niedziela, 2 marca 2014

Share Week 2014
Inicjatywa godna uwagi. Wpadnijcie na bloga http://jestkultura.pl/ i sprawdźcie zasady. Pokrótce : polecę Wam kilka blogów, które czytam z miłą chęcią.  Podstawowym kryterium jest jakość bloga.

Zaczynamy :
Blogerki:
1. http://www.catherinetheowner.pl - Kasia odwala kawał dobrej roboty. Zapełniła miejsce w blogosferze o którym niewiele osób miało pojęcie. Zapoczątkowała cykl DIY Business dla świeżaków biznesowych. Ostatnio zmieniła wygląd bloga - na lepsze!
2.http://designyourlife.pl- Alina przekonała mnie, że do bloga należy podchodzić poważnie. Warto wszystko zaplanować i zorganizować. Zaczęłam dzięki niej obrabiać zdjęcia i skupiłam się na ich jakości.
3.http://www.onelittlesmile.pl - Graficznie chyba najpiękniejszy blog polskiej blogosfery. Niesamowite umiejętności Pauli pozwalają na comiesięczne tworzenie tapet dla czytelników i pokazywanie przepisów kulinarnych w niesamowity sposób.
Vlogerki:
1. nissiax83-  Nissiax przedstawia racjonalne podejście do życia. Ekologiczne, ale w granicach zdrowego rozsądku. Jej kanał cały czas się rozwija, Aga podejmuje coraz więcej tematów lifestyle'owych.
2.TheOleskaaa - Odważna, młoda, życzliwa i urocza. Ola jako jedna z pierwszych polskich vlogerek stworzyła dwa kanały : pierwszy - kosmetyczny, drugi- bardziej lifestyle'owy. 

1 komentarz: